Mazda orijinal yedek parçası kullanmak aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar. Orijinal Mazda parçalarından daha düşük kaliteli parçaları tercih ettiğinizde, her seferinde aracınızın orijinal Mazda özelliğinden bir parçayı da kaybedersiniz. Mazda Orijinal Parçalarımız, yüksek kaliteye sahiptir ve sadece Mazda araçları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Böylece her parça mükemmel bir uyum sağlar. Bu ayrıca işçilik maliyetlerinin azalması ve sizin için daha fazla Zoom-Zoom heyecanı anlamına gelir.

Mühendislerimiz sürekli olarak performansı artırmanın, çalıştırma maliyetlerini azaltmanın ve araçları daha güvenli hale getirmenin yeni yollarını aradıklarından, Mazda Orijinal Parçalarının teknik yeniliklerde öncü olduğundan emin olabilirsiniz. Filtre kağıdından bujilere her şey, daha iyi ve daha uzun bir sürüş keyfi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 Mazda orijinal yedek parçası kullanmak aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.

 Her yıl, Mazda araçlarının güvenliklerini geliştirmek amacıyla parça esnekliği, performans ve dayanıklılık alanlarında binlerce test gerçekleştirilmektedir.

 Mazda orijinal yedek parçaları, aracınızın orijinalliği korunur. Üretici garantisinin ve modele göre 12 yıla varan anti-korozyon garantisinin sürdürülmesini sağlar.

 Mazda orijinal yedek parçaları Avusturya’da bulunan ve tüm Avrupa’ya hizmet veren yedek parça deposundan haftada 2 defa olmak üzere ithal edilmektedir.

 Türkiye’nin en geniş Mazda yedek parça stoğuna sahip olan Merser Otomotiv’de aradığınız her parçayı bulabilirsiniz.

Parça sorgularınız için yedekparca@merser.com.tr ‘ye e-posta gönderebilirsiniz.