Mazda6 Sedan

Yeni Mazda6 sedan, kalitede en son nokta

Olağanüstü sürüşe, çarpıcı bir olgunluğa ve göze hitap eden bir görünüme sahip yeni Mazda6 sedan şehirde, iş yolculuklarında veya uzun yolda şık bir duruş sergiler. İçten dışa ustalıkla yaratılan, yeni nesil teknolojiye ve kaliteli KODO: Hareketin Ruhu Tasarımına sahip yeni Mazda6 sedan kalite ve zarafeti yeniden tanımlar. Deri, ahşap ve süet malzeme kullanılarak üretilmiş, gerçek konfor sağlayan havalandırmalı ön koltuklarda arkanıza yaslanın ve nefesleri kesen yeni insan odaklı iç donanımla rahatlayın.

Otomobilin ifadesi, dinamik yeni arka tasarımı ve alçak profiliyle, en yeni rengimiz Kristal Ateş Kırmızısı ile canlı bir biçimde ifade edilen saf şıklığı yansıtır. Tüm kontrolü size sunan en yeni i-ACTIVSENSE güvenlik sistemleriyle otomobil sürmek hiç olmadığı kadar rahat ve keyifli. En son SKYACTIV Teknolojisi, ödün vermeksizin olağanüstü bir performans ve yakıt verimliliği sunar, otomobile aranızda Jinba Ittai bağlantı hissini yoğunlaştırır.

Dört kamerayla 360° görünüm

Deri, ahşap ve süet kaplamayla lüks iç donanım

Ön cama yansıtılan Renkli Aktif Sürüş Ekranı

Mazda Radar Hız Kontrol Sistemi

Maksimum hız: 209 km/s*

Hızlanma: 10,6 saniyede 100 km/s*

Yakıt tüketimi: 6,1 l/100 km*

CO2 emisyonları: 139 g/km*

*Rakamlar 2,0 SKYACTIV-G 165 PS 6 ileri otomatik şanzımana aittir

Özellikler

TASARIM

Yeni Mazda6 sedan gördüklerinizin yanında, hissedebildiğiniz her detayda da size kaliteyi sunar. Baktığınız her yerde yeni Mazda6 sedanın KODO: Hareketin Ruhu Tasarımı olgun, zarif bir şıklığı yansıtır. İmza niteliğinde yeni Kristal Ateş Kırmızısı renk sedanın akıcı çizgilerini, cesur kıvrımlarını ve önden arkaya ilerleyen güçlü bir hareketin ifadesini canlı bir şekilde vurgular.

2018 Mazda6 5

PERFORMANS

Yeni Mazda6 sedan ile hedefimiz sürücüye her koşulda heyecan verici bir hakimiyet duygusu vermek ve sürücünün kendisine duyduğu güveni artırmaktır. Gaz pedalına bastığınızda gerçek sürüş amacınıza daha hızlı, daha doğru bir tepki veren en son SKYACTIV motorlarda gelişmiş yeni teknolojiler kullanılmıştır.

2018 Mazda6 13

BİLGİ-EĞLENCE

Sizi çevreleyen yerleşime sahip kabin, şimdi daha büyük 8 inç renkli dokunmatik ekrana sahip gelişmiş bilgi-eğlence sistemi MZD Connect ile sizi konforlu ve zahmetsiz bir şekilde dünyaya bağlıyor. Sezgisel, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran veya multimedya kumandasını kullanarak en sevdiğiniz müzik, online radyo, sosyal medya ve metin mesajları* arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Bose® Centerpoint® 11 hoparlörlü surround-ses sistemi ile görkemli bir ses kalitesinin keyfini çıkarın**.

* Uyumlu mobil cihazlarla
**Pazardaki modellere bağlı olarak

bilgieglence

GELİŞMİŞ GÜVENLİK

Yeni Mazda6 sedan ilk sürüşten itibaren özgüveniyle size ilham verecek. Şık görünümünün ardında otomobilde kolay park etmenizi sağlayan 360° Görüş Monitörünün yanı sıra sizi ve yolcularınızı güvende tutmak için dört kamera ve sekiz sensörü ile gelişmiş i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojileri de yer alır.

Renkli Aktif Sürüş Ekranı, anlık sürüş bilgilerini ön cama yansıttığından gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmaz.

2018 Mazda6 10

Galeri

2018 Mazda6 1
2018 Mazda6 11
2018 Mazda6 6
2018 Mazda6 2
2018 Mazda6 12
2018 Mazda6 4